Posiedzenie naukowo-szkoleniowe
(6.12.2021)

Zapraszamy do udziału w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym oddziału wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Wydziału Farmaceutycznego UMW dla farmaceutów w dniu 9.12.2021 o godz. 11:00.

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca
(2.12.2021)

Ruszył nabór zgłoszeń do XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, którego zadaniem jest promocja studentów-wynalazców w kraju i za granicą oraz wsparcie w procesie komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych.

Nabór do Wydziałowych Komisji Samorządu Studentów i Senatu
(1.12.2021)

Studencka Komisja Wyborcza przeprowadza wybory uzupełniające do Senatu w grupie studentów w kadencji 2020-2024, do I Wydziałowych Komisji Samorządu Studentów w kadencji 2021-2023 oraz do Rady Studentów Zagranicznych.

Program stypendialny BioLAB - nabór wniosków
(22.11.2021)

Program BioLAB organizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta wcześniej znany pod nazwą Visiting Research Graduate Traineeship Program (VRGTP), skierowany jest do studentów kierunków biologiczno-chemicznych lub medycznych. 

Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety
(22.11.2021)

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji naukowo-szkoleniowej zatytułowanej: „Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”.

Szczepienia - anonimowa ankieta dla studentów
(22.11.2021)

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej szczepień. Zależy nam na rozpoznaniu nastrojów w środowisku studenckim dotyczących szczepień. Ankieta jest w pełni anonimowa i zawiera wyłącznie trzy pytania.

Spotkanie Kół Naukowych przy Wydziale Farmaceutycznym 2021
(22.11.2021)

PTSF Oddział Wrocław oraz STDL UMW zapraszają na Spotkanie Kół Naukowych przy Wydziale Farmaceutycznym 2021. W trakcie wydarzenia przedstawiciele organizacji zaprezentują swoją działalność oraz odpowiedzą na pytania. 

Wybrane aspekty leczenia chorób zatok i nosa
(20.11.2021)

Dolnośląska Izba Aptekarska udostępnia link do bezpłatnego szkolenia dla farmaceutów, w którym mogą wziąć udział studenci Farmacji oraz pracownicy naukowi i dydaktyczni naszego Wydziału.

Cykl seminariów nt. badań i rozwoju produktów leczniczych
(19.11.2021)
Katedra i Zakład Chemii Fizycznej i Biofizyki zaprasza chętnych do udziału w cyklu seminariów nt. badań i rozwoju produktów leczniczych. Cykl seminariów zostanie wygłoszony w języku angielskim przez profesora Josefa Jampilka .
Wydziałowy Konkurs Prac Magisterskich
(16.11.2021)

Jak co roku na Wydziale Farmaceutycznym UMW organizowany jest Wydziałowy Konkurs Prac Magisterskich wśród absolwentów kierunku Farmacja. W związku z powyższym prosimy o wybranie najlepszych prac doświadczalnych lub przeglądowych ...